Masaż tantryczny

Masaż Tantryczny nie jest masażem erotycznym.

 

Tantra jest starożytna nauką o życiu, która powstawała przez tysiące lat wypróbowywania różnorodnych metod podnoszenia energii życiowej.

Masaż Tantryczny  to energetyczny, głęboko relaksujący, budzący zmysły masaż, oparty na miłości, czułości i zrozumieniu…

Głównym zadaniem Masażu Tantrycznego jest energetyczna odbudowa fizycznych i psychicznych blokad całego ciała, podnoszenie energie seksualnej w organizmie, przebudzenie sił życiowych otwierając Cię na miłość, błogość i wewnętrzną harmonię.

Masaż Tantryczny to dzielenie się dotykiem, który dociera w głąb skóry, do mięśni i kości, a nawet głębiej – dobry, z troską wykonany masaż dociera do samej istoty bytu, traktuje organizm ludzki jako całość i pomaga stworzyć dobra poczucie, zaufanie i pogodę ducha. Masaż ten ma również wpływ na czakry. Może on uwolnić dużą część energii dotychczas traconej w napięciach. Na poziomie umysłu masaż łagodzi stres i niepokój, pomaga też uzyskać lepszą świadomość własnego ciała, jako pewnej całości, ale także każdej jego części oddzielnie, nawet tych, które wydają się nam „odcięte” od całości. W momencie, gdy uświadomisz sobie, gdzie w ciele znajduje się blokada energii, możesz rozpocząć integrację ciała, a także tworząc coraz bardziej pozytywne własne o nim wyobrażenie, zaczynając brać odpowiedzialność za własne szczęście i zdrowie. Przywraca chęć do działania i odwagę dokonywania zmian w swoim życiu. Często takie mistyczne doświadczenie staje się początkiem nowego sposobu postrzegania świata siebie w nim.

Masaż Tantryczny pozwala ludziom doświadczać szczęścia. Co ludzie dalej z tym szczęściem zrobią, zależy już wyłącznie od nich

 

W wersji terapeutycznej:

  • usuwać blokady i bariery z dzieciństwa oraz społeczne uwarunkowania „tłamszące” naszą seksualność,
  • prowadzić do głębokiego uwolnienia emocji i relaksacji,
  • pomaga w rozwiązaniu problemów seksualnych oraz depresji,
  • obejmuje swoim działaniem uzdrawiającym ciało, umysł i duszę,
  • dostarcza wiedzy na temat własnego ciała, intymności
  • ukazuje nowy wymiar percepcji życia,
  • jest to skuteczny sposób na przywrócenie równowagi między ciałem i umysłem.

 

To my kreujemy rzeczywistość naszymi myślami, pragnieniami, naszym zachowaniem.

Każde ciało jest święte… Każde ciało jest piękne…

 

Lena, masaż tantryczny

Lena, masaż tantryczny

 

 

dyplom tantra 1   dyplom tantra 3   dyplom tantra 4