masaż Autorski holistyczny Kwiat Życia

masaż Autorski holistyczny Kwiat Życia - STUDIO MASAŻU Kocie Łapki

Masz pewne marzenia albo problemy. Chcesz coś zrealizować, uwolnić, odbudować albo nabyć nowe umiejętności. Chcesz pozbyć się starych hamujących Cię wzorców, schematów, a może potrzebujesz porady, wskazówki, pokazanie drogi, by z nową Energią rozwinąć skrzydła.

Autorski masaż Kwiat Życia – to masaż terapeutyczny, oparty na masażach: energetycznym, powięziowym, tantrycznym, intuicyjnym oraz na moim własnym
doświadczeniu, praktyce oraz wiedzy z zakresu Merkaby, Medycyny Germańskiej, szamanizmu i Huny. Pracuje przede wszystkim z Twoją przestrzenią Serca, jest to przestrzeń miłości, empatii i współczucia.

Zanim zdecydujesz się na sesje, najpierw podejmij decyzję, że chcesz coś zmienić w swoim życiu. Bez tego ani rusz. Pomyśl o intencji. Skontaktuj się z nią. Możesz ją zapisać, redagować, nosić przy sobie, zadawać sobie w myślach pytania dotyczące Twojego tematu nie szukając odpowiedzi.

Możesz też również przyjść bez intencji. Wtedy zabiorę Cię w podróż, podczas której doświadczysz tego, czego na dany moment potrzebujesz najbardziej. Wówczas otwórz swoje Serce i pozwól sobie zanurzyć się w tym procesie.

masaż Autorski holistyczny Kwiat Życia - STUDIO MASAŻU Kocie Łapki

 Już w trakcie masażu następuje uwolnienie Twoich blokad. Efektem może być uzdrowienie na poziomie energetycznym, fizycznym, mentalnym i emocjonalnym; Zaczyna się proces transformacji, który bardzo mocno ułatwia dalszą pracę własną. Nigdy nie wiadomo, jak głęboko zajdzie zmiana ani jak szybko się spełni Twoja intencja. Na poziomie ciała pewne zmiany zachodzą później niż na poziomie Energii. Ciało potrzebuje więcej czasu, poniewaz ma znacznie gęstszą materię. Ważne, abyś wiedział, że Twoje ciało jest 100% kompetentne, by to zrobić. Potrzebuje jedynie czasu, Twojej Miłości, akceptacji, uważnosci.

Zapraszam Cię na mój autorski masaż Kwiat Życia

● Kiedy potrzebujesz podjąć ważną decyzję,
● Kiedy czujesz, że utknąłeś/-aś w miejscu,
● Kiedy chcesz uwolnić się od czegoś,
● Kiedy chcesz zmienić nawyki, schematy, przekonania,
● Kiedy potrzebujesz uzdrowienia w którejkolwiek dziedzinie życia,
● Kiedy tracisz sens życia,
● Kiedy chcesz poszerzyć świadomość,
● Kiedy potrzebujesz pogłębionego wglądu w daną sytuację,
● Kiedy chcesz przyśpieszyć swój rozwój,
● Kiedy potrzebujesz wskazówki z głębi swojej Duszy,
● Kiedy czujesz blokady w ciele,
● Kiedy szukasz inspiracji w życiu,
● i w wielu jeszcze innych sytuacjach.

W zaledwie kilka spotkań jesteś w stanie znaleźć przyczynę, rozpuścić blokadę, uzdrowić dany obszar i zacząć cieszyć się życiem. Pamiętaj, że efekt, zmiana, uzdrowienie danego obszaru zależy od Twojego zaangażowania.

Już po jednej sesji mojego Autorskiego Masażu Kwiat Życia staniesz się bardziej świadomym i odpowiedzialnym za swoje Życie, odzyskasz zdrowie i wewnętrzny spokój, dzięki którym Twoje Życie będzie ukierunkowane na Szczęście, Wolność, Radość, Wdzięczność, Sukces, Pasję i Kreatywność.

Doświadczysz prawdziwej bezwarunkowej Miłości, otworzysz czakrę serca, uzdrawiając w ten sposób siebie i innych.

Największy sekret szczęścia to być w zgodzie z sobą

masaż Autorski holistyczny Kwiat Życia - STUDIO MASAŻU Kocie Łapki
Scroll to Top