Masaż orientalny Łódź

Masaż Orientalny z olejkami aromatycznymi - STUDIO MASAŻU Kocie Łapki
Masaż Orientalny to coś więcej niż zwykły masaż relaksacyjny. Choć oczywiście głęboko relaksuje i pozwala zniwelować ból kręgosłupa i mięśni, przynosi także dodatkowe doznania i korzyści. Ten przeprowadzany w moim salonie masażu w Łodzi jest zabiegiem holistycznym, który ma również wpływ na czakry i dlatego tak skutecznie przywraca równowagę wewnętrzną, uwalnia od stresów i negatywnych emocji, wspomaga ciało w dążeniu do odtworzenia utraconej równowagi wewnętrznej, która pomaga w zlikwidowaniu choroby i zachowaniu zdrowia oraz harmonizuje przepływ energii Chi w ciele. Postaw na masaż orientalny Łódź w studiu Kocie Łapki i odzyskaj wewnętrzny spokój ducha tak potrzebny w życiu każdego człowieka.

Co wyróżnia masaż orientalny?

W wielu kulturach Wschodu wierzy się, że Wszechświat i organizm człowieka przenika Energia, która wpływa na jakość naszego życia. W ciele człowieka energia Chi krąży kanałami energetycznymi, które nazywa się meridianami. Łagodny i harmonijny przepływ energii wspiera zdrowie i dobre samopoczucie; gdy pojawiają się zastoje, blokady tej energii, mamy do czynienia ze stanem chorobowym. To, co m.in. różni zwykły masaż relaksacyjny od masażu orientalnego, to właśnie świadoma praca terapeuty z energią Chi. Pomaga też uzyskać świadomość własnego ciała jako pewnej całości i każdego z jego części oddzielnie, nawet tych, które są odrzucane. Aromatyczne substancje roślinne były używane już w starożytnym Egipcie oraz na Wschodzie, gdzie powstało przekonanie, że olejki aromatyczne mają właściwości antyseptyczne i pomagają podnieść odporność na choroby. W średniowieczu olejki te były stosowane do oczyszczania i uzdrawiania ciała oraz umysłu. Pod koniec XVII wieku, olejki aromatyczne były już powszechnie używane w Europie w celach leczniczych i kosmetycznych. Masaż aromaterapeutyczny jest uznawany za jeden z najprzyjemniejszych spośród wszystkich technik masażu. Masaż Orientalny połączony z aromaterapią to skuteczny sposób na przywrócenie równowagi emocjonalnej, energetycznej i duchowej. Pozwala uzyskać efekt maksymalnego relaksu i odprężenia, jednocześnie działając kojąco na różnego rodzaju dolegliwości ciała oraz umysłu, a także korzystnie wpływając na stan skóry.

Masaż orientalny – komu się go poleca?

Kiedy warto zdecydować się na masaż orientalny z olejkami aromatycznymi? Jest to zabieg, któremu bezpiecznie poddać się może niemal każdy. Szczególnie polecany jest przy uczuciu nieustannego zmęczenia i napięcia fizycznego oraz psychicznego, a także:
  • wysokim poziomie stresu,
  • problemach z zasypianiem,
  • potrzebie wyrównania energii w ciele,
  • silnych dolegliwościach bólowych związanych ze stresem,
  • uczuciu niepokoju wewnętrznego,
  • zmiennych stanach emocjonalnych,
  • depresji,
  • nerwicy,
  • stanach lękowych.
W salonie masażu Kocie Łapki w Łodzi oferuję masaż orientalny, który przeniesie Cię w świat głębokiego relaksu i wewnętrznej harmonii. Moje doświadczenie i profesjonalizm gwarantują, że każda wizyta przyniesie ulgę i poprawi jakość Twojego życia. Zapraszam do mojego studia, aby doświadczyć mocy masażu orientalnego i aromaterapii w sercu Łodzi, a także, by skorzystać z innych oferowanych przeze mnie zabiegów, takich jak: masaż leczniczy, masaż energetycznymasaż relaksacyjny, masaż dla dwojga, masaż tantryczny, masaż terapeutyczny, 'Access Bars’, masaż autorski holistyczny ‘Kwiat Życia’, masaż kobido czy masaż klasyczny. Jestem do Twojej dyspozycji!
Masaż Orientalny z olejkami aromatycznymi - STUDIO MASAŻU Kocie Łapki
Scroll to Top