Masaż tantryczny

Masaż tantryczny - STUDIO MASAŻU Kocie Łapki

 Tantra stała się dla mnie głęboką inspiracją i źródłem siły. Nasze ciało jest wyjątkowym darem, który pozwala nam w każdej chwili doświadczać siebie
jako czujących, cieszących się i prawdomównych istot.

Czym jest T@ntra?

Ścieżka Tantry jest jedną z nielicznych dróg rozwoju duchowego, która uwzględnia ciało, seksualność, odczuwanie przyjemności i błogości jako zasoby i cudowne narzędzia do wzrastania – akceptuje człowieka w całości. Mamy w sobie Energię seksualna, której właściwe użycie nie dość, że wzmacnia nas na poziomie emocjonalnym, to także poprawia kondycję naszego ciała i jakość życia.. Energia ta jest również naszą Energia życiowa. Jest kluczem do życia w pełni, zdrowia, obfitości i witalności. Tylko gdy jesteśmy zdrowi, możemy w pełni doświadczać przyjemności. Energia seksualna ożywia wszystko, przenika wszystko, ma potężną moc transformacji. Każdy człowiek posiada Energię życiową, ale nie każdy ma do niej swobodny dostęp lub Energia ta jest przyblokowana w dolnych czakramach ( Czakra to ośrodek energetyczny sprawujący kontrolę i energetyzujący wybrany obszar ciała ). Dlatego często osoby z zablokowanymi czakrami nie mają radosci z zycia, popadają w depresje, żyją w ciągłym stresie, utykają w toksycznych relacjach, nie odczuwają przyjemności z bliskości, orgazmów, mają problemy w życiu intymnym, kobiety nie mogą zajść w ciążę itd. Dopiero wtedy, kiedy czakry zharmonizowane – Energia swobodnie płynie w ciele i mamy do niej dostęp, jesteśmy szczęśliwi i zdrowi.

Masaż Tantryczny jest uhonorowaniem całego ciała, duszy i zmysłów, jest harmonijnym i pełnym zjednoczeniem duchowości z intymnością, ciała ze
świadomością i boskości z fizycznością. Pomaga rowniez odblokować nasza Energię seksualną, połączyć się z nią i rozprowadzić po całym ciele.
Kiedy jesteśmy zamknięci na Energię seksualną, nie potrafimy kochać Siebie. Jeśli na nią się otworzymy, wypełni nas pierwotna siła, dzięki której będziemy
mieli odwagę skonfrontować się z lękiem.

Masaż tantryczny - STUDIO MASAŻU Kocie Łapki

 Tantra jest duszą, Energią serca.
Tantra to świadomośc, jedność, całość.
Tantra to pierwotna Energia seksualna, Energia życiowa połączona z Matką Ziemią.
Tantra to Miłość własna, samoakceptacja, wyrozumiałość, otwartość.
Tantra nie zna ani dobra, ani zła, bo wszystko ma prawo tam być takim, jakie jest.

Masaż tantryczny - STUDIO MASAŻU Kocie Łapki

 Masaż Tantryczny dla Kobiet

Masaż Tantryczny dla Kobiet jest doskonałą praktyka, która działa niezwykle uzdrawiająco na poziomie fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i energetycznym . Wiadomo, że stres, negatywne emocje, nieprzepracowane traumy, blokują życiodajną Energię, co bardzo niekorzystnie wpływa na naszą psychikę i zdrowie.

Pracuję z tym co jest do uzdrowienia w Tobie na ten moment. Każda sesja zaczyna się krótką rozmową, podczas której omówimy Twoje pytania i intencji, ustalimy granice. Twoje granice mogą zostać poszerzone lecz nie zmniejszone podczas jednej sesji. Pod czas sesji możliwa jest nagość oraz za Twoja zdoda mogą byc masowane strefy intymne. Pracujemy z ciałem, emocjami, oddechem i energią.

Podczas pracy z ciałem uwalniam zablokowaną Energię w Twoim ciele, odblokowuje i oczyszczam czakry, zebyś mogla połączyć się bardziej ze swoim Sercem (Dusza). Już po pierwszej sesji poczujesz się lepiej i pewniej siebie, odzyskasz siłę życiową i witalność, przywrócisz harmonię w życiu.. Ma to korzystny wpływ na zdrowie oraz poczucie szczęścia i radości. A prawda jest taka, że właśnie radość jest esencją życia.

Wskazania do Masażu Tantrycznego dla Kobiet

● brak akceptacji własnego ciała,
● brak miłości do siebie,
● brak przyjemności z życia seksualnego,
● obniżone libido,
● trudności w komunikacji damsko-męskich,
● przewlekły stres,
● problemy z zajściem w ciążę,
● oziębłość,
● bóle menstruacyjne i td

Prawdziwą moc i magię Tantrycznego masażu czujesz wtedy, gdy otwierasz się na odczuwanie totalne, gdy porzucasz znane Ci schematy oraz oczekiwania. Zmysłowy tantryczny dotyk prowadzi również do lepszego połączenia z kobiecością. Pogłębia zrozumienie potrzeb własnego ciała, co znacznie poprawia jakość życia miłosnego. Kobiety mogą wtedy kochać i cieszyć się wszystkim, co do niej należy, ze znaczniewiększą radością.

Masaż Tantryczny nie ma ograniczeń wiekowych i z uwagi na swój wyjątkowy charakter przede wszystkim poleca się kobietom przeżywającym stresy, fizyczne
zmęczenie, osobom z depresją, czy rozmaitymi problemami natury psycho-fizycznej.

Co zyskasz z Masażu Tantrycznego:

● poprawa zdrowia jak fizycznego tak i psychicznego,
● dostrzeganie wrażliwości i przyjemności w intymnym kontakcie,
● poprawa życia seksualnego,
● wzmocnienie pewności siebie,
● akceptacja własnego ciała,
● wyzwolenie swojej seksualności i pozbycie się wstydu,
● otwarcie się na swoje seksualne potrzeby,
● cieszenie się chwilą,
● odnalezienie właściwej ścieżki życiowej,
● zmiana schematów i wzorców, zwiększenie otwartości na nowe
doświadczenia.
● … i wiele więcej.

Jeśli kiedykolwiek zamierzasz cieszyć się życiem- teraz jest na to czas- nie jutro, nie za rok. Dzisiaj powinno być zawsze najwspanialszym dniem.

Masaż tantryczny - STUDIO MASAŻU Kocie Łapki

 Rytuał Tantryczny “ Sztuka Dotyku “ tantra&tao

 W filozofii chińskiej TAO oznacza- naturalna droga, którą podąża wszechświat. Zasada TAO (w bardzo dużym uproszczeniu), to akceptację samego siebie, dążenie do spokoju ducha oraz harmonii z otaczającym nas wszechświatem.

Masaż Tao jest równie głęboko poruszający jak masaż Tantryczny. Jego Energia jest bardziej medytacyjna i skupia się w głównej mierze na czakrach i meridianach w ciele. Jest to delikatny i lekki masaż, który równoważy Energii Yin i Yang. Połączenie Tantry i Tao wyzwala Energię miłości, naucza jak kochać siebie i bliźnich, czerpiąc z tego korzyści dla wielopoziomowego rozwoju. Ten masaż jest przeznaczony przede wszystkim dla osób żyjących w dużym stresie.
Łączy ze sobą umysł, serce i brzuch i przywraca wewnętrzną harmonię.

Masaż odbywa się według przepisanej formy rytualnej, chociaż każda sesja jest inna, jest wyjątkowa i ma własną magię.

Rytuał “ Sztuka Dotyku” to niezwykła sesja, która aktywuje przepływ energii życiowej, pobudza Energię Kundalini w ciele fizycznym i budzi ciała subtelne.
Wchodzisz w stan głębokiego relaksu i błogości, rozluźniasz ciało i umysł. Doświadczasz podróż w głąb Siebie.. Głębokie wejście w Siebie.

Podczas tej podróży możesz doświadczysz, czego tak naprawdę potrzebujesz w danej chwili, Tu i Teraz. Masaż ten karmi wszystkie zmysły. Pozwala zanurzyć się w zmysłowym, niezwykle czułym, powolnym, pełnym obecności dotyku i odkryć nowe możliwości doświadczania miłości, przyjemności, jedności, błogości.. W trakcie pracy z ciałem w sposób delikatny uwalniam blokady stojące na drodze do odczuwania głębokiej przyjemności, oczyszczam ciało z negatywnych emocji poprzez pracę z czakrami i meridianami. Pomagam przywrocic rownowage pomiędzy Energią męska a żeńska w ciele, co zwiększą radość istnienia i poprawia życie miłosne. Wtedy wszystko staje się bardziej wyraziste, esencjonalne, magiczne…

Często Masaż Tantryczny jest pierwszym kontaktem osoby z Energią i doświadczeniem własnego potencjału do rozszerzania Energii seksualnej na całe
ciało. Natomiast, kontaktując się z własną Energią Kundalini, oczyszczamy się z różnych schematów, ograniczeń, nałożonych przez rodziców, społeczeństwo, religie, kulturę. Już po jednej sesji Rytuału Tantrycznego poczujesz się młodziej i lżej, ale przede wszystkim zyskasz o wiele większy dostęp do swojej Energii.

Rytuał Tantryczny
otwiera i uzdrawia przestrzeń Serca. W życiu codziennym pojawia się większa chęć do życia i radość istnienia.

Co zyskasz z Rytuału Tantrycznego:

● spokój i błogość,
● pozbycie się wstydu i poprawa jakości życia intymnego,
● twórczość i kreacja,
● pewność siebie i poczucie własnej wartości,
● akceptacja siebie w całości i miłość do Siebie,
● polepszenie relacji damsko-męskie,
● radość życia i moc działania,
● więcej energii i motywacja,
● siła dawania i umiejętność przyjmowania,
● ugruntowanie i stabilność,
● doświadczysz orgazmu energetyczny całego ciała (nie mylic z ejakulacją! )

 Smak Ciemności- Tantra taste of dark

 Podczas Rytuału “ Sztuka Dotyku” może być wprowadzony element Taste of Dark (Smak Ciemności), dzięki któremu doświadczysz przyjemności na głębszym
poziomie. Pozwolisz sobie na luksusowe odpuszczenie, wejdziesz na inny poziom świadomości, poczujesz przypływ Energii w ciele i osiągnąłeś stan flow .
Osoba masowana ma założoną na oczy jedwabną opaskę, która zapewnia całkowitą ciemność. Dzięki temu zmysł dotyku będzie bardziej wyostrzony.

Rytuał wykonuje na macie. Czas trwania 2,5 h

Najważniejszą rzeczą jest, aby cieszyć się swoim życiem – być szczęśliwym – tylko to się liczy.

Masaż tantryczny - STUDIO MASAŻU Kocie Łapki

 Tantra Healing – Masaż tantryczny jako metoda uzdrawiania.

 Sesje Tantra Healing można potraktować jako terapia lub metoda uzdrawiania poprzez doświadczenie własnej fizyczności i zmysłowości. Ta sesja jest skierowana
dla osób zmotywowanych do wprowadzenia wymiernych zmian w swoim życiu. Podczas pracy z ciałem wprowadzę Cię w taki stan, w którym głębokiego zanurzysz
się w siebie, uzdrowisz i oczyścisz z pamięci swojego ciała zapisane urazy, lęki, poczucie winy, wstyd i wszelkie inne blokady z przeszłości. Porzucisz schematy oraz przekonania, które nie są Twoje.

Obudzisz swoją Energię seksualną, aby żyć autentycznym życiem zgodnie ze sobą i swoimi wartościami. Tym, kim naprawdę jesteś poza społecznymi uwarunkowaniami.

Energia seksualna jest potężną siłą uzdrawiającą. Gdy ją pobudzamy we właściwy sposób, staje się najpotężniejszym katalizatorem zmian i jednocześnie leczy. Gdy
zostaje doprowadzona do serca, przekształca całe nasze życie na lepsze, lżejsze, pozwala nam wzrastać. Stajesz się kreatorem własnego życia.

Sesja zaczyna się od rozmowy, podczas której odpowiadam na Twoje pytania, omawiamy Twoje intencje, ustalimy przebieg sesji i określamy Twoje granice.

Sesja zaczyna się od rozmowy i obejmuje pracę z ciałem fizycznym i energetycznym oraz oddechem. Dotykane są różne punkty na ciele, w których zgromadzone zostały zablokowania, traumy, zranienia oraz niechciane emocje.

Każdą osobę traktuje z życzliwością, otwartością szacunkiem i uznaniem. Do pracy zciałem podchodze z miłością i uważnością.

Jeżeli jesteś gotów/ gotowa na

● wprowadzenie istotnych pozytywnych zmian w Twoim życiu,
● połączyć się się ze swoim sercem i odnaleźć sens życia,
● uzdrowić swoja seksualność,
● chcesz odzyskać pewność siebie i poczucie własnej wartości,
● pozbyć się wstydu, poczucia winy, lęku, gniewu, traumy i nadużyć,
● mieć szczęśliwe relacje i związki,
● wzbogacić swoje życie intymne,
● mieć materialna obfitość oraz zadowolenie i satysfakcję z wykonywanej pracy

Serdecznie zapraszam do mojej bezpiecznej i magicznej przestrzeni.

Przyjdź, aktywuj swoją seksualną Energię i połącz się z uniwersalną miłością. Niech seksualność stanie się twoim największym zasobem!

Być pięknym to być sobą. Inni nie muszą cię akceptować. To ty musisz akceptować sam siebie.

Masaż tantryczny - STUDIO MASAŻU Kocie Łapki

 Moja praca jest pod silnym wpływem osobistego doświadczenia, wiedzy i chęci pomocy każdej osobie, która potrzebuje zmienic swoje zycie na lepsze.

Z miłością Elena


Masaże, sesje i rytuały Tantryczne w moim wykonaniu – to praca z Energią seksualna i nie jest to usługa erotyczna!

Jeżeli szukasz wrażeń, pobudzania do orgazmu/ejakulacji lub liczysz na “happy end” – to nie jest właściwy adres. Nie świadczę żadnych usług seksualnych.

Scroll to Top