Metoda ACCESS BARS®

Metoda ACCESS BARS® - STUDIO MASAŻU Kocie Łapki
Access Bars to rodzaj terapii manualnej. Została ona opracowana ponad 25 lat temu przez Gary’ego Daglasa. Jest to zabieg, uwalniający od traum i nagromadzonych przekonań oraz otwierający nowe możliwości. Może dosłownie odmienić życie. Gromadzimy przez całe życie wzorce, myśli, emocje, idee, przekonania na temat siebie i świata. Przyjmujemy je od rodziców, nauczycieli, społeczeństwa,– czasem świadomie, częściej nieświadomie. Nasze myśli tworzą pewien schemat programów, które działając w naszej podświadomości, mają wielką moc- kierują naszym życiem. Zazwyczaj, ludzie kreują swoje życie nie wokół pozytywów, możliwości czy radości, ale zawsze wokół nieprawidłowości, błędów powtarzanych latami, które prowadzą do problemów i chorób. Te nie wspierające przekonania, wzorce myślenia i działania zapisują się w polu energetycznym każdego człowieka.

Te negatywne przekonania i programy często podcinają nam skrzydła i sprawiają, że tkwimy w sytuacje, sabotujące nasze własne wysiłki. Na szczęście istnieje metoda, która pozwala wprowadzić zmiany, dzięki którym będziemy lepiej sobie radzić w życiu – jest nią właśnie Access Bars.

To metoda certyfikowana w USA przez National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork – organizację zajmującą się utrzymywaniem najwyższych standardów w zawodach związanych z masażem i pracą z ciałem.

Access Bars®  – na czym to polega?

Metoda Access Bars® polega na uwolnieniu energetycznych blokad z 32 punktów na głowie, które odpowiadają za wzorce myślowe dotyczące różnych sfer życia, takich jak obfitość, ciało, seksualność, relacje czy pieniądze. Access Bars® to narzędzie zmiany przekonań, które poszerza świadomość. W trakcie sesji dochodzi do przejścia fal mózgowych z fazy Beta do Alfa oraz Theta.. Poprzez odpowiedni dotyk następuje oczyszczenie z niepotrzebnych wzorców. Wraz z uwolnieniem przychodzi energia, wewnętrzny spokój, zaczyna się widzieć więcej możliwości.

Access Bars to zabieg, polegający na delikatnym, manualnym stymulowaniu 32 punktów Bars na głowie. Odpowiedni dotyk pozwala na rozładowanie spolaryzowanego ładunku elektrycznego, zgromadzonego w mózgu. Uwolniony, „opróżniony” punkt przestaje stanowić barierę w przepływie energii. Otwierają się nieograniczone możliwości i życiowa przestrzenność. Zabieg jest przyjemny i głęboko relaksujący.

Terapię Bars można łączyć z innymi technikami pracy z ciałem.

Zalety metod Access Bars®
Access Bars® to narzędzie zmiany przekonań o własnych możliwościach: zwiększa się poczucie własnej wartości.
 • pozytywny wpływ na samopoczucie i przekonanie o własnych możliwościach.

 • uwalnia od stresu i emocjonalnego napięcia,

 • osłabia stany lękowe i depresje,

 • niweluje ataki paniki,

 • pozwala zamienić stare schematy na nowe, bardziej adaptacyjne,

 • zwiększa motywację i łatwość podejmowania decyzji

 • poprawia klarowność umysłu,

 • łagodzi migreny,

 • zwiększa poziom życiowej energii,

 • przyczynia się do wzrostu radości i poczucia szczęścia,

 • przynosi głębsze odprężenie,

 • wzmacnia odpornosc,

 • pomaga utrzymać zdrową wagę ciała

Access Bars® stosuje się również u dzieci z ADHD i ADD, z autyzmem, cierpiących na bezsenność, doświadczających moczenia nocnego, zaburzeń emocjonalnych i psychicznych. Terapia pomaga się wyciszyć.

Co warto zrobić po sesjach Access Bars®

Po sesjach Access Bars®  wymagany jest odpoczynek i regeneracja. Bardzo ważne jest oprócz tego nawodnienie organizmu, co najmniej 1,5l wody dziennie.

Jeśli chodzi o spożywane posiłki, po sesji bars odczuwa się także wzmożone zapotrzebowanie na spożywanie produktów słodkich i słonych. Warto zatem mieć je w zanadrzu, by móc się szybko zregenerować.

Przez 2-3 tygodnie po zabiegu możesz mieć ochotę na zupełnie nowe rzeczy w życiu, możesz też uświadomić sobie wiele ograniczających Cię przekonań.

Ile potrzeba sesji  Access Bars® do przełamania swoich barier?

Liczba niezbędnych sesji to indywidualna sprawa. Wszystko zależy od tego, jak bardzo  zakorzenione masz ograniczenia oraz jakiego oczekujesz efektu.

 Czasem wystarczy już jedna lub kilka sesji, aby zmienić swoje życie oraz przekonania. Nie zawsze  Access Bars®  pomaga od razu. To również zależy od tego, na ile jesteś świadomie gotów na zmiany oraz od Twojego bagażu doświadczeń. Dobry terapeuta sprawi, że efekt takiej sesji był jak najlepszy.

 W najgorszym przypadku po takiej sesji Access Bars®  można się po prostu wejść w stan głębokiego relaksu i poczuć się  jak po dobrym masażu  🙂

Terapię Access Bars®  można stosować zarówno u dorosłych jak i u dzieci.

Zabieg trwa około 1,5 h. Spotkanie rozpoczyna się od rozmowy. Osoba, której jest wykonywana sesja leży na plecach w ubraniach. Wiele osób zasypia jak podczas głębokiego relaksu.

Zapraszam na cykl spotkań, których liczba zależy od stopnia dolegliwości. Wszystkie sesje odbywają się w ubraniu. Nie trzeba specjalnie przygotowywać się do zabiegów.

1 spotkanie  – 250,00 zł
3 spotkania – 600,00 zł

Dopóki nie uczynisz nieświadomego - świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.

Metoda ACCESS BARS® - STUDIO MASAŻU Kocie Łapki
Scroll to Top