Serdecznie zapraszam !

STUDIO MASAŻU “KOCIE ŁAPKI”

ELENA LAKOMOV / ŁÓDŹ

O mnie - STUDIO MASAŻU Kocie Łapki

Witam, mam na imię Lena. Mieszkam w Polsce od 1995 roku.

Jestem miłośniczką Dotyku i naturalnych metod leczenia, zwolenniczką świadomej pracy z Energią oraz pasjonatka Tantry. Masażystka, Fizjoterapeutka, Bioenergoterapeuta, certyfikowana masażystka Tantryczna, konsultantka Totalnej Biologii, trener Radykalnego Wybaczania, praktyk Access Bars i Access Facelift oraz praktyk metody Theta Healing ( I , II, III ) W moim życiu podążałam wieloma ścieżkami. Były to poszukiwania mojej właściwej drogi, którą mogę kroczyć i czerpać radość z życia.

Medycyna naturalną, duchowym uzdrawianiem, energią i masażem interesuje się od dawna. Już w czasach podstawówki dużo czasu spędzałam nad książkami o parapsychologii oraz niekonwencjonalnych metodach leczenia. Poza tym, wiedze tajemna przekazywała mi również moja babcia szeptucha. Wiedza ta jest przekazywana w moim rodzie z pokolenia na pokolenie. Nie przypuszczałam wtedy, że właśnie masaż i holistyczna praca z ciałem stanie się nie tylko moją pasją, jak również głównym zajęciem w życiu.

Odkąd wkroczyłam na ścieżkę rozwoju duchowego w moim życiu pojawiło się więcej uwaznosci. Zaczęłam inaczej postrzegać rzeczywistość. Odzyskałam wewnętrzny spokój i równowagę. Otworzyłam się na Energie, które płyną z otaczającej nas Natury oraz Kosmosu. Zawsze czułam silne połączenie z Energią Wszechświata, z Energią Boską, z Energią Światła.

Masaż jest dla mnie czymś więcej niż tylko zawodem, to mój sposób na życie. Praca z ciałem drugiego człowieka jest dla mnie czymś niezwykłym, za każdym razem jest to nowe i ciekawe doświadczenie, pozwala mi wyczuwać napięcia i stresy w drugiej osobie i je niwelować zarazem. Mogłabym powiedzieć, że wtedy ręce same zaczynają szukać zablokowane punkty w ciele oraz najlepsze metody uwolnienia tych napięć i bólu. I dla każdego człowieka będą to nieco inne metody. Praca w kontakcie z drugim człowiekiem, której towarzyszy dobra Energia, kreowanie pozytywnych doświadczeń, a także uczucie bycia pomocnym zawsze dawała mi dużo satysfakcji i przyjemność.

Moja misja życiowa to pomaganie ludziom w powrocie do zdrowia oraz odnalezienia kontaktu ze swoja wlasna Duszą. Bliskość i jakość połączenia z Duszą jest bardzo ważna w naszym codziennym życiu – w relacji ze światem zewnętrznym i samym sobą, w relacji z partnerem, dziećmi, z ludźmi które nas otaczają. Przejawia się także w naszym zdrowiu psychicznym, fizycznym, naszym samopoczuciu czy przepływie pieniędzy – dobrobytu.

Praca z ludźmi pozwala mi wykorzystywać posiadaną wiedzę oraz zdobywać nowe doświadczenie. Dokładam wszelkich starań, aby wykonywane przeze mnie masaże, sesje energetyczne i holistyczne dawały najlepsze efekty terapeutyczne oraz relaksacyjne, dlatego do każdego klienta podchodzę indywidualnie.

Studio masażu “ Kocie Łapki “ Łódź otworzyłam w lutym 2009 roku. Od tamtego czasu, przez 13 lat , przeprowadziłam ponad 20 000 h sesji masażu oraz sesji energetycznych.

Jeżeli chodzi o ból fizyczny w ciele klienta/ki – staram się znaleźć źródło dolegliwości, następnie za pomocą odpowiednio dobranych technik zniwelować je. Doradzam klientom w prawidłowym „używaniu” kręgosłupa, tak by nie obciążali go nadmiernie podczas wykonywania codziennych czynności. Udzielam poradę, jak zapobiegać ponownym urazom, przeciążeniom, czy nawrotom dolegliwości bólowych.

Podczas pracy holistycznej słysze waszą Dusze, rozmawiam z nią i przekazuje Wam to wszystko co do mnie mówi- co je rani, przeszkadza, czego oczekuje, czego pragnie. Pomagam stworzyć, odbudować i wzmocnić Wasz związek pomiędzy Duszą i Umysłem.

W trakcie pracy energetycznej usuwam energetyczne blokady , oczyszczam Aurę, czakry i meridiany oraz usprawniam przepływ Energii Chi w ciele.

Poza pracą, w wolnym czasie regularnie medytuję, uważam, że jest to bardzo dobry sposób na rozwój osobisty i na utrzymanie wewnętrznego spokoju i harmonii. Jestem zwolenniczką zdrowego trybu życia, uprawiam sporty- bieganie, windsurfing,TaiChi, jazda na łyżwach i rolkach), w mojej diecie przeważają surowe warzywa i owoce, lubię kontakt z Natura i życie w zgodzie ze sobą.

Żeby być szczęśliwym, w naszym życiu powinniśmy zachować balans pomiędzy ciałem, Duszą a umysłem. Bardzo ważne, aby utrzymać ciało w jak najlepszej kondycji fizycznej, żyć w zgodzie ze swoja Duszą i dbać o emocje, które bardzo oddziałują na nasze życie.

Wierzę, że nasz umysł, ciało i Dusza stanowią jedność, ale również my jako jednostki jesteśmy częścią większej całości – Wszechświata, w którym żyjemy . Kursy i szkolenia odbyte w Polsce i za granicą pozwoliły mi na przekształcenie wiedzy w umiejętności, które wykorzystuje w pracy z klientami.

 

Moje certyfikowane kursy i szkolenia

2008 roku ukończyłam zawodowy kurs masażu klasycznego,

2010 roku – zawodowy roczny kurs I stopnia Bioenergoterapii u Mistrza bioenergoterapii Cypriana Toruńskiego.

2011 rok wkroczyłam na ścieżkę Tantry, która zmieniła moje podejście do seksualności i intymności oraz wzmocniła świadomość mojego ciała. Nauki tantryczne pomogły mi nawiązać głęboki kontakt ze moim wewnętrznym Ja. Nauczyłam się puszczac wprawie wszystkie blokady i wchodzić w swoja Kobiecą Moc. Poczułam łączność ze swoją Energia seksualna Kundalini i wzmocnilam jej przepływ.

2012-2013 rok- nauka masaży tantrycznych w The European Academy Of Somatic Education w Czechach, certyfikacja- masażystka Tantryczna

2013 rok- ukończyłam licencjat z Fizjoterapii na WSINF

2013-2018 rok – uczestniczyłam w warsztatach i szkoleniach Tantrycznych u światowych nauczycieli – Denisa Palećkova, Richard Vojik, John Hawken, Santoshi, Sarita, Andrew Barnes, Luczis, Estera Saraswati, Zenon Heller.

2016 rok- wzięłam udział w 11-dniowej medytacji Vipassana, odosobnienie w Krutyni.

2019 rok roczny kurs Totalna Biologia / Recall Healing®

2019 rok kurs Radykalnego Wybaczania

2020 rok kurs Theta Healing® Basic DNA,

2020 rok kurs Theta Healing®Advanced DNA,

2020 rok kurs Theta Healing® Dig Dipper,

2020 kurs Access Bars® ,

2020 kurs Access Energetic FaceLift®

Ukończyłam również kursy i warsztaty

Masaż Polarity, Masaż magnetyczny, Masaż Su Dżok, Masaż Energetyczny,

Masaż czekoladowy, Masaż Miodowy, Masaż Aromaterapeutyczny,

Masaż gorącymi kamieniami, Masaż goraca swieca,

Masaż twarzy Kassaji, Masaż hinduski głowy,

Masaż Bańką Chińską, Masaż Shantala, Polinezyjski Masaż PeLoHa,

szkolenie NLP, warsztat Cywilizacja Hathorów,

warsztaty szamańskie i Twardej Ścieżki.

O mnie - STUDIO MASAŻU Kocie Łapki

Jeśli kiedykolwiek zamierzasz cieszyć się życiem – teraz jest na to czas – nie jutro, nie za rok. Dzisiaj powinno być zawsze najwspanialszym dniem.

W Studio Masażu “ Kocie ŁapkiŁódź znajdą Państwo pełną gamę masaży i sesji terapeutyczne dla ciała i umysłu, które zadbają o lepszą jakość Waszego życia fizycznego i emocjonalnego, wprowadzą do Waszego życia lekkość, radość i obfitość. Staram się zapewnić ciepłą i miłą atmosferę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Zabiegi wykonuję przy użyciu profesjonalnych naturalnych olejków do masażu, relaksacyjnej muzyce oraz blasku świec..

Serdecznie zapraszam!

Elena

Otwarcie Studia Masażu

Scroll to Top